ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   איך למכור תכשיטים באמזון?

   כדי להציע מוצרים בקטגוריית תכשיטים, עליך להיות מוכר מקצועי ולעמוד בדרישות הבסיסיות הבאות:

   1. יש למכור את כל המוצרים כפי שמופיעים ומתוארים ולעמוד בתקני אבטחת איכות תכשיטים של אמזון.
   2. כל המוצרים חייבים להיות אותנטיים ומחירם עומד עד 300,000$ או פחות.
   3. עומד בדרישות הערכים הבאים: שיעור פגמים בהזמנה של 1% או פחות, שיעור הביטול של 2.5% או פחות, שיעור משלוח מאוחר של 4% או פחות.
   4. לפרטים, ראה סיווג תכשיטים עדינים לעומת אופנה.

   מדיניות ודרישות לקטגוריית תכשיטים למכירה באמזון

   אמזון מצפה ממוכרים למלא אחר מספר דרישות בכדי להציע מוצרים בקטגוריית התכשיטים. דרישות אלה מבטאות את הדאגה לאיכות המוצר, למיתוג המוצרים ולבטיחות הצרכן, ומבטיחות כי לקוחות יכולים לרכוש בביטחון מוצרי תכשיטים איכותיים. המוכרים צריכים גם לדאוג לעקוב אחר תקנות הייבוא והייצוא המקומיות והפדרליות.

   מוכרים של תכשיטי אופנה למכירה באמזון חייבים לעמוד בכל הדרישות המפורטות להלן. המוכרים צריכים גם לעקוב אחר תקנות הבטיחות הצרכניות הממלכתיות והפדרליות והגבלות יבוא ויצוא.

   אמזון מאפשרת רק למוכרים עסקיים להציע תכשיטים המיוצרים מחומרים משובחים ("תכשיטי יוקרה"). בין אם פריט הוא תכשיטים יוקרה או אופנה שמבוסס על החומרים מהם עשוי הפריט. לפרטים, ראה סיווג תכשיטים עדינים לעומת אופנה. מוכרים המעוניינים למכור תכשיטים נאים חייבים להגיש בקשה לאישור.

   (חשוב מאוד : מוכרים שלא אושרו למכור תכשיטי יוקרה אינם יכולים להציע פריטי תכשיטים משובחים באמזון).

   עמידה בדרישות אמזון אינה מתחייבת כי אמזון תאפשר למוכרים למכור תכשיטים. אמזון שומרת לעצמה את הזכות לבדוק את איכות המוצרים והרישומים של כל מוכר, כולל לבדוק שמוצרים אלה ונתוני רישום עומדים בכל הדרישות הרלוונטיות.

   הערה: אמזון רשאית לסיים או להשעות את הרשאות הרישום של תכשיטים עדינים או תכשיטים לאופנה של כל מוכר בגין אי עמידה בדרישות אלה. או מכל סיבה שהיא בכל עת בהודעה למוכר.

   דרישות כלליות למכירת תכשיטים באמזון

   1. יש למכור את כל המוצרים כמפורט וכמאופיין בתיאורים, בתמונות ובמפרטים המופיעים בדף הפרטים.
   2. על כל המוצרים לעמוד בתקני אבטחת איכות תכשיטים של אמזון.
   3. יש להגדיר כראוי את כל הפריטים על פי ההנחיות לסיווג עדין לעומת תכשיטי אופנה של אמזון.
   4. כל המוצרים חייבים להיות אותנטיים. אמזון אינה מאפשרת מוצרים מזויפים או חיקויים. אמזון גם לא מתירה הפרות של סימנים מסחריים.
   5. רישום של פריטים במחיר מעל 300,000$ אסור בקטגוריית תכשיטים.

   דרישות המוכר באמזון

   1. מוכרים ללא חשבון עסקי חייבים לשדרג לחשבון עסקי לאחר אישור בקשתם, ועליהם לשמור על חשבון זה תוך הצעת מוצרי תכשיטים באמזון.
   2. מוכרים חייבים לעמוד בקריטריוני הביצועים האלה כדי להיות זכאים להגיש בקשה למכירה בקטגוריית התכשיטים:שיעור של מוצרים פגומים פחות מ 1%, שיעור הביטולים פחות מ 2.5%, שיעור משלוח מאוחר פחות מ 4%. (לצפייה במדדים הנוכחיים שלך, עבור אל Performance>Account Health).
   3. אם חשבונך אינו עומד בקריטריונים המינימליים, הבקשה למכירת תכשיטים משובחים שלך תידחה. בצע פעולות מתקנות וודא שמדדי הביצועים שלך עומדים בקריטריונים המינימליים לפני הגשת הבקשה.

   דרישות איכות המוצר

   1. כל המוצרים חייבים להיות חדשים. אין להשתמש במוצרים משומשים בקטגוריית התכשיטים. אמזון אינה מאפשרת מכירת תכשיטים וינטאג' או עתיקים.
   2. על כל המוצרים לעמוד בתקני אבטחת האיכות תכשיטים של אמזון. מפרטי החומרים של אמזון פועלים לפי הנחיות ועדת המסחר הפדרלית (FTC) לתעשיית התכשיטים. המוכרים חייבים להבטיח שכל הפריטים עומדים בשתי קבוצות התקנים.
   3. מוכרים חייבים להפעיל נהלי בקרת איכות ובדיקה.
   4. על כל המוצרים לעמוד בתקני בטיחות המוצר בצפון אמריקה. לקבלת מידע נוסף, עיין בדף העזרה בנושא הנחיות בטיחות המוצר בנושא הנחיות לצרכנים.

   דרישות להקמת מוצר בדף מכירה

   1. מוכרים חייבים לעמוד בתקני הרישום של אמזון עבור כל מוצר שנמכר באמזון.
   2. מוכרים חייבים לסווג את מוצריהם באופן מדויק, בהתאם לקטגוריית הרישום.
   3. המוכרים חייבים להגיש כותרות מוצרים, נקודות תבליט ותיאורי המוצר כתובים בבירור ועוזרים ללקוח להבין את המוצר.
   4. מוכרים חייבים לקרוא ולהבין את תקני אבטחת איכות התכשיטים של אמזון, את הנחיות FTC לחוק שיווק מתכות יקרות לפרסום תכשיטים, ואת הטיפים לרישום תכשיטים יקרים. יתר על כן, מוכרים חייבים לרשום את הפריטים שלהם בהתאם להנחיה זו.
   5. רישומי תכשיטים חייבים לעמוד במדריך סגנון התכשיטים.
   6. המוכרים אינם רשאים לרשום כנגד פריטי תכשיטים קיימים אלא אם מדובר באחת ממותגי התכשיטים הגדולים. מוכרים חייבים ליצור רישום חדש עבור כל מוצר תכשיטים שהם מוכרים.
   7. יש לרשום מוצרי תכשיטים ממותגי תכשיטים עיקריים באמצעות שם המותג הרשמי של היצרן וב- UPC שהונפק על ידי היצרן.
   8. מוכרים המייצרים סחורה ממותגת משלהם יכולים להגיש בקשה לרישום המותג אמזון.
   9. אסור להשתמש בשמות מותגים המסומנים מסחריים בשדות נתוני מוצר כלשהם (כולל שם מותג, כותרת, תבליטים, תיאור מוצר, מילות מפתח או מונחי חיפוש) אלא אם הפריט הוא למעשה מאותו מותג. כל רישום שמשתמש בשם המותג באופן לא מתאים יודחק. אלה החריגים היחידים: עבור מוצרים המיוצרים עם רכיבים ממותגים (כמו גבישים של SwarovskiTM), תוכלו לציין את המותג בכותרת, הכדורים ותיאור המוצר. עם זאת, אל תכלול את המותג של רכיב העץ במאפיין שם המותג של הפריט, ואל תרמוז שהפריט מיוצר על ידי מותג זה. דבר נוסף: למוצרים התואמים או להתאמה לפריט ממותג, אתה יכול להזכיר את אותו מותג בכדורים או בתיאור המוצר. לדוגמה, "קסם זה מתאים לצמידים של המותג PandoraTM" או "סוללה זו תואמת לתכשיטים חכמים של RinglyTM." אל תכלול שמות מותגים תואמים בכותרות, שם מותג, מונחי חיפוש או תכונות ASIN אחרות.
   10. ניתן להקצות פריטים שהם גנריים או שאין להם שם מותג "לא ממותגים" או "גנריים" כשם המותג.
   11. הקונים חייבים להיות מסוגלים להשלים את כל ההיבטים של הזמנת ורכישת מוצר רק באמצעות אתר אמזון. ניתן לרשום פריטים מותאמים אישית המחייבים את הקונים להעביר מידע על התאמה אישית למוכרים באמצעות השירות המותאם אישית של אמזון, המאפשר למוכרים להציע מוצרים בהתאמה אישית ומותאמים אישית. (גודל טבעת, שרשרת, צמיד ועוד).
   12. כל נתוני הרישום, התוכן והתמונות חייבים להיות מתאימים לכל הגילאים ומתאימים לקהילה הגלובלית שלנו. רישום של נתונים ותמונות אינו רשאי לתאר או להכיל עירום (כולל בובות לא לבושות) או פריטים פורנוגרפיים, מגונים או פוגעניים.

   דרישות נתוני פריטי תכשיטים

   1. נתוני רישום מוצרים עבור כל פריטי התכשיטים חייבים לעמוד בתקנים הספציפיים לתכשיטים.
   2. הנחיות מפורטות מפורטות בדף הנחיות נתוני המוצר. המוכרים צריכים להבטיח כי נתוני הפריט של כל תכשיט תכשיטים עומדים בכל התקנים המתוארים בדף זה.
   3. רק מוכרים מאושרים יכולים למכור תכשיטים משובחים באמזון. מוכרים שלא אושרו למכור פריטים המיוצרים מחומרי תכשיטים משובחים, אינם רשאים להציע פריטים אלה באמזון.
   4. אם ברצונך להגיש בקשה למכירת תכשיטים משובחים באמזון ואתה עומד בדרישות המפורטות לעיל בסעיף דרישות המינימום למוכר, עקוב אחר שלבי היישום שלהלן:
    • Log into your seller account.
    • Under Inventory click Add a Product.
    • Search an existing Fine Jewelry item and then click Request approval.
    • Complete the application and submit.

   כל המוכרים המבקשים למכור תכשיטים יפים חייבים לשלם דמי בקשה שאינם ניתנים להחזרה. למידע נוסף, עיין בתנאים וההגבלות של תכשיטים נאים.

   הערה: אין צורך בתשלום עבור מכירת תכשיטי אופנה.

   תכשיטים באמזון

   תכשיטים באמזון הם קטגוריה רחבה, עם פריטים המיוצרים ממגוון רחב של חומרים ומחירים הנעים בין פרוטות לעשרות אלפי דולרים. הקצאת נתוני מוצר מלאים ומדוייקים למוצרים שלך היא מכריעה, מכיוון שזה עוזר להבטיח שלקוחות יוכלו למצוא את הפריטים שלך בקלות.

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים