ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   איך למנוע חסימת חשבון אמזון!

   איך למנוע חסימת חשבון אמזון!

   יש כמה תיקונים מהירים כדי להבטיח שהחשבון שלכם לא ייכנס לטרף להשעיית ברבעון הזה.

   אנו נכנסים כעת לשיא החגים, ובעוד המכירות הולכות ומתגברות עבור מוכרי אמזון, למרבה הצער כך גם הרישומים וההשעיות בחשבון.

   כיצד ניתן להשעות עקב שימוש לרעה בדף פרטי המוצר

   הוסף מידע ספציפי למוכר לדפי פרט מוצרים משותפים ותרום תוכן המפר את מדריך סגנון הרישומים של אמזון. 

   עברנו את הנקודה שבה המוכרים יכולים לצפות רק לאזהרות כמידת פעולות האכיפה של אמזון, לאחר כמעט שנה של התראות על ביצועים עקביים המצטטים "דפי פירוט מתוקנים" המבקשים ממוכרים לשנות נקודות. כעת, סביר יותר שנראה השעיית חשבון שלמה, במיוחד עבור מוכרים שכבר יש להם אזהרות קודמות שהתעלמו מהם. 

   בין אם דפי הפירוט מיועדים למוצרים מותגים פרטיים או למותגים גדולים עם משווקים רבים, עליך להבין כי אינך יכול להוסיף ניסוח לכותרות או לתוכן עם תבליטים כדי להציע שירותים או תוספות שרק אתה תציע למכירת פריט זה . מדיניות אמזון אוסרת על אחריות להחזר כספי, הבטחות משלוח ספציפיות או מהיכן פריטים נשלחים ומידע מיוחד הנוגע להצעות שלך בלבד, כדי לתת לך רק כמה דוגמאות.

   מסיבה כלשהי, אנו גם ממשיכים לראות מוכרים המשתמשים ב- ALL CAPS בתוכן דף הפירוט שלהם, מה שמפר את חוקי הרישום של אמזון. הפרות רבות ומגוונות אחרות מסוג זה עלולות לסמן רישומים ולגרום להשעיות חשבון מלאות. אל תשים פרטי אחריות בשדות אחרים מלבד המקום בו הוא שייך (פרטי האחריות שייכים לתחום האחריות בלבד), ואל תטען טענות על מוצר לא מבוסס.

   אל תפר את החוקים רק בגלל שאתה רואה מוכר אחר שעושה את אותו הדבר! זה לא תירוץ לרישום הפרות מדיניות.  

   אלה יהיו קשים לערער בתקופה זו של השנה, ולו רק בגלל שיש עוד כל כך הרבה אחרים שעדיין מושעים מהחודש שעבר. אלה מתלים "קלים להימנע", כל עוד אתה עובר על הרישומים שלך ומוודא שאתה עוקב אחר כל שורה של מדריך הסגנונות. למה לתת לעצמך להחליק למתלה מזיק ביותר אם אתה יכול להימנע מכך על ידי ניקוי דברים עכשיו? 

   כיצד לחסום את חשבונך

   צור מספר חשבונות או הראה קשור לעסק אחר .

   בהחלט להשהות כל תכנית לבצע שינויים גדולים באופן שבו העסק שלך יופיע במרכז המוכר, בכל רחבי העולם, עד 2021 לכל המאוחר. הדבר האחרון שאתה רוצה במהלך חופשת השיא הוא לראות כיצד אמזון לא מבינה את מה שאתה מנסה לשנות, ולהשעות אותך בשל כך, עד להכרעה או אימות מסמכי זהות. 

   בימינו אלה, בהתחשב באלפי החשבונות שכבר הורידו עבור יחסי חשבון אמיתיים ומדומיינים הן להשעיות קודמות, יכול להימשך שבועות עד שהם יסקרו את הערעור שלך, שלא לדבר על החזרה המבוססת על כך. מוכרים רבים פונים בבקשה להחזרה מחדש מדי יום, ויש לא מעט צבר.  אז אלא אם זה חיוני במאה אחוז, עזבו את זה לעת עתה . אל תדבר על עצמך לשנות את פרטי החשבון שלך או ליצור חשבונות חדשים, עדיין. ינואר לא רחוק כל כך.  

   אם כבר היו לך מערכות יחסים בעבר עם עסקים כושלים באמזון, לא ניתן לשנות זאת בהכרח אם הכלים של אמזון כבר תפסו את נקודות הנתונים האלה. יכול להיות שיש לך עובד שעבר שהסתיים בבעלותו והפעלתו של חשבון אמזון מושעה, שותף עסקי לשעבר שהמשיך והושעה, או אפילו בן משפחה או קרוב משפחה. ישנן דרכים רבות שבהן הכלים של אמזון יכולים ליצור קשר שמרמז על פעולות משותפות, אם לאו דווקא בעלות משותפת או מעמד משפטי. יהיה עליך להפריך זאת. 

   אינך יכול לשנות את העבר, אך אם תמיין כיצד אתה עשוי להיראות קשור לחשבון מושעה שאתה כבר יודע עליו, תוכל להתכונן לדגל אמזון עתידי ליחסי חשבונות. ודא שאתה מוכן במיוחד במקרים שבהם הורדתך ליחסים עם מספר חשבונות חסומים. קבל את כל התיעוד שיוכיח שלא היו לך חפיפות עם העסק הזה במשך חודשים או שנים מאז. נקווה שהם יאמינו!

    

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים