ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   מגבלות אחסנה – סף ה- IPI בחישוב המלאי באמזון ארה"ב משתנה ל -500, הגבלות נוספות והכרזת הסרת מלאי חינם

   מוכר באמזון? חשוב שתדע על מגבלות המלאי.

   אנו פועלים לניהול ביצועי המלאי כדי להבטיח שלכל המוצרים יהיה מקום פנוי במהלך השיא של החגים וסוף שנה. כדי לאפשר זאת אנו משנים את דרישת סף המינימום של ה-IPI ל 500. מוכרים מתחת ל-500 יהיו כפופים למגבלות החל מה-16 באוגוסט 2020 עד סוף השנה.

   מדד ביצועי המלאי שלך (IPI) הוא 327.

   מכיוון שציון ה-IPI שלך נמוך מ-500, אתה כפוף למגבלות נפח האחסון החל מה-16 באוגוסט 2020, עד ה- 31 בדצמבר 2020. כדי לראות את מגבלות האחסון שלך בתקופה הבאה, עבור אל לוח המחוונים של ביצועים מלאי והרחיב את צג האחסון שלך. יש לך ארבעה שבועות לשיפור הניקוד שלך כדי להימנע ממגבלות אלה. אם ציון ה-IPI שלך עדיין נמוך מ-500 בשבוע 33 (שבוע ה-10 באוגוסט 2020), מגבלות האחסון ייכנסו לתוקף ב-16 באוגוסט 2020.

   מוכרים ששומרים על ציון IPI של 500 ומעלה במהלך אחד מבדיקות הניקוד לא יהיו כפופים למגבלות נפח האחסון החל מה 16- באוגוסט 2020 עד 31 בדצמבר 2020. עם זאת, כל המוצרים כרגע מוגבלים כמגבלות אחסון. באפשרותך להציג מגבלות כמויות עבור המוצרים שלך בדף מלאי ה- Restock ובדוח ה-Restock.

   חשוב: אם נפח המלאי שלך חורג ממגבלת האחסון שלך עבור סוג אחסון נתון, אינך יכול ליצור משלוחי FBA חדשים עבור סוג האחסון הזה עד שרמת המלאי שלך תצא מתחת למגבלת האחסון שלך.

   תחויב גם בעמלת יתר של מלאי לאחסון מלאי על החלק של המלאי החורג ממגבלות האחסון שלך. זאת בנוסף לדמי אחסון מלאי חודשיים ובמידת הצורך דמי אחסון לטווח הארוך.

   דמי הכספים יחויבו מדי חודש בסכום של 10.00$ per cubic foot, בהתבסס על נפח המלאי הממוצע היומי שחצה את מגבלות האחסון שלך במהלך החודש. אנו ממליצים לך להימנע מהעמלה על ידי הסרת מלאי או הגדלת המכירה שלך כדי לעמוד במגבלות האחסון שלך.

   מוכר יכול לבצע הסרת מלאי בחינם בתקופה זאת.

   למשך זמן מוגבל אמזון מציעים הסרה חינם מהמלאי. אמזון מוותרים על דמי ההסרה שלך על כל צו הסרה שתגיש למלאי במרכזי ההגשמה בארה"ב החל מה-14 ביולי 2020, עד שנודיע כי קידום הסרה זה הסתיים. אם ברשותך מלאי ל-ASIN הנעה איטית או שלא נמכרה, תוכל להסיר אותו בחינם ולהימנע מדמי אחסון נוספים בגינו. כדי ליצור הזמנת הסרה, בקר ב גיל המלאי ובחר "צור הזמנת הסרה" מהתפריט לצד כל פריט FBA במלאי שלך.

   כמוכר לא תוכל לשלוח אלינו יחידות נוספות מכל ASIN שאתה מסיר במהלך קידום ההסרה בחינם למשך 90 יום ממועד ההסרה, או אם מספר היחידות במלאי שלך עבור ASIN שהוסרה נופל מתחת למספר היחידות שנמכרו בתוך 90 הימים האחרונים.

   בהצלחה מאמזון.

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים