ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   שנת השינוי – משכיר לסוחר באמזון

   אם היה אדם שעדיין לא הבין שבכל הנוגע לבטחון כלכלי או יותר נכון לומר אשליית הבטחון הכלכלי החוקים הגלובליים השתנו לנצח אז הנה הגיעה שנת אלפיים ועשרים וטרפה את כל הקלפים.

   אם היה אדם שעדיין לא הבין שבכל הנוגע לביטחון כלכלי או יותר נכון לומר אשליית הביטחון הכלכלי החוקים הגלובליים השתנו לנצח אז הנה הגיעה שנת אלפיים ועשרים וטרפה את כל הקלפים.
   כמה אנשים היו משוכנעים בחיוניות שלהם למקום העבודה? כל הכנסות המשפחה נשענות על אשליה של שוק יציב. כאשר חרב הפיטורים לא על הצוואר האדם הממוצע מדחיק כל אסון אפשרי.
   ולאור המשבר הכלכלי הגלובלי וגלי הצונאמי של המפוטרים על פני הגלובוס רבים לאט לאט מתעוררים ועושים את השינוי שבאלפיים עשרים אין טבעי ממנו, הצטרפות לזירת המסחר המקוון.
   אחרי שעברנו את שלב שינוי התודעה הבחירה באמזון כזירת מסחר כמעט ברורה מאליה. ענקית המסחר המקוון שולטת כיום בנתחים עצומים בשוק. זאת יש לומר ביתר שאת על השוק האמריקאי. הרבה לפני שבחרו בטראמפ אובמה או קלינטון בחרו האמריקאים באופן מובהק באמזון כזירת המסחר המקוון המועדפת עליהם. והרשתות הפיזיות הגדולות יכולות לבחור בין קפיצה על עגלת האונליין לבין היעלמות מוחלטת מהמפה.
   ואין פלא שזה המצב כאשר אמזון מספקת באופן עקבי את חווית הקנייה האולטימטיבית ללקוחותיה. עבור המייסר האגדי ג'ף בזוס הלקוח היה חזות הכל עוד כאשר ההיצע היה ספרים בלבד. המשמעות האמתית של להיות באמזון בין אם אתה קונה או סוחר היא שאתה בשליטה, אתה מנווט את גורלך הכלכלי. לא הבוס או המנכ"ל שיכולים לפטר אותך משל היית מקק דבוק לסוליית הנעל שלהם.
   באלפיים עשרים יותר אנשים מאי פעם נחושים להגשים את חזונו האמתי של בזוס, חזון של עצמאות כלכלית. נחישות לפתוח חנות מקוונת משלך ולדעת שההתחלה תהיה קשה. בחודשים הראשונים הוצאות הפרסום יאמירו והרווח יהיה קטן. ברגעים הקשים צריך לנשום עמוק ולהתייעל. לחקור היכן נקודת התורפה? אולי בחרנו במוצר הלא נכון?
   אולי מוטב לתת את מושכות הניהול לאנשי מקצוע מנוסים שינהלו את החנות שלך ויאפשרו לך לקחת צעד אחורה מתחום השיווק, שהוא כידוע זירה למקצוענים. אתה יכול להמשיך בעבודה המשרדית שלך ולדעת שבמשבר הבא גם אם הבוס יחליט לפטר אותך אתה כבר לא תלוי בו שבגחמות שלו. אתה כבר לא מקק על הסוליה של אף אחד. יש לך חנות באמזון שבסופו של תהליך תיתן לך בטחון כלכלי ועצמאות עסקית. אם עדיין לא הבנת שמסחר מקוון הוא השולט בשוק הסטירה המצלצלת שתעיר אותך לא תאחר לבוא. אבל אם אתה כבר שם סימן שהפכת מעבד למלך-משכיר לסוחר.
   מחבר: ארנון מור

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים