ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   חנות מוכנה באמזון

   אמזון היא פלטפורמה מצוינת למוכרים אבל עם זאת התחרות היא גבוהה ובלתי נמנעת. מעל 5 מליון מוכרים באמזון והתחרות קשה עבור כל מוכר בעל שאיפות להתפתח. אם לא תצליח, אתה עלול לאבד את השאיפה העסקית שלך. הדרך הנכונה היא לבנות מותג מצליח על ידי בידול והצגת הייחודיות שלך מאחרים.
   בניית חנות באמזון, חנות מקוונת 
   אמזון מציעה ליצור דף חנות עבור המוכרים שלה, כדי להציג את הייחודיות שלה.
   הנה הכל על הקמה וניהול של חנות אמזון.
   מהי חנות אמזון?
   חנות אמזון היא תכונת פרמיום שמציעה אמזון למוכריה, כדי ליצור דף מותג מותאם אישית כדי להציג את הערך שלהם ולהגדיל את חווית המשתמש.
   חנות באמזון בנויה כהלכה יכולה להידמות לחנות מכירות פיזית שמשפרת את חווית הקנייה הממוקדת במותג הן במחשב שולחני והן בנייד.  התכונה זמינה עבור מוכרים, סוכנויות וספקים.
    
   מהן התכונות העיקריות של חנות אמזון?
   תבניות הניתנות להתאמה אישית:
   אמזון מציעה את החופש לבחור בין תבניות שונות ועיצוב ליצירת העמוד.  תכונות אלו ניתנות להתאמה אישית גם בהתאם לשינויים המועדפים.
   תכנים:
   ניתן לערוך את פרופיל התוכן, כולל תיאורים, תמונות וסרטונים בכל נקודת זמן.
   בנוסף, תכונה זו עוזרת להסתגל בקלות לשינויים ואלתור.
    דפי מוצר מרובים:
    מלבד עמוד הבית, ניתן להרחיב את החנות המקוונת שלנו לשלושה עמודים.  לדוגמה, ניתן להשתמש בהרחבה זו כדי להציג יותר מוצרים ואוספים.
    קידום משולב:
    כדי לעזור למוכר בשיווק, אמזון מרחיבה כפתור שיתוף חברתי משולב בנגיעה אחת המפנה אותך לתוספי קידום מכירות שונים.
    תובנות עסקיות מפורטות:
    לוח המחוונים של Amazon store insights הוא הכלי לנתח את המדדים שלך.  כעת ניתוח הנתונים יהיה הרבה יותר נוח עם ביקורים יומיים, צפיות בדף, מכירות שרשורים ללוח המחוונים.
   כיצד להקים חנות אמזון?
   התחל ביצירת חשבון מוכר:
   התהליך מתחיל בהקמת חשבון מוכר הדורש מידע בסיסי שלך כמו פרטי חשבון בנק.  בנוסף, כדי להבטיח את הלגיטימיות של המידע, אמזון תאמת את כל המסמכים התקפים.  היו מוכנים עם מסמכים הקשורים לתשלום, פרטי קשר עסקיים, כתובת דואר אלקטרוני וסיסמה.  שלב זה יכול להסתיים תוך מספר דקות.
    רשום את חשבונך ב- Amazon Brand Registry:
   זהו שלב משמעותי בהגדרת Amazon Store.  לדוגמה, מישהו יכול למכור מוצרים מזויפים בשם המותג שלך, מה שמוריד את המותג ואת ערך המכירה שלך.  רישום עם רישום המותגים של אמזון עוזר לך לרסן את הסיכויים למוצרי העתקה.  באמצעות תהליך זה, אמזון מחסלת מוצרים מזויפים ומזויפים.  וזה גם נחוץ, מכיוון שרק מוכר מותג רשום יכול לבנות ולשלוט בדפי חנות אמזון.
    הערה: אמזון תקבל רק מותגים שאושרו על ידי ארגון הקניין הרוחני העולמי ו-15 המדינות הבאות: ארצות הברית, ברזיל, קנדה, מקסיקו, אוסטרליה, הודו, יפן, צרפת, גרמניה, איטליה, סינגפור, ספרד, בריטניה, האיחוד האירופי,  איחוד האמירויות הערביות
   התחל ליצור את דף הבית של החנות שלך:
   לאחר רישום המותג, הגיע הזמן ליצור את דף החנות שלנו.  קשר את דף הבית הזה לקבלה של החנות הפיזית שלך.  נסה ליצור את הרושם הטוב ביותר.  בחירת נושא לא הולם עלולה לפגוע במראה החנות שלך.  אז, בחר את הטוב ביותר שהחנות שלך צריכה.
   לכן, אמזון מציעה ארבעה ערכות נושא שונות, שמהן נוכל לבחור עיצוב דף הבית.  בחר נושא שיתאים ביותר לסוג המוצר שאתה מוכר.  שקול וערוך תהליך חשיבה לגבי סוג התוכן כולל תמונות, סרטונים ותיאורים שאתה הולך להציג.
   כפי שאתה יודע, הנושא והתוכן לא אמורים להתאים.
   יצירת דף חנות מתחילה בהעלאת לוגו המותג ושם התצוגה.  אם אתם סטרטאפים, דאגו לעצב את הלוגו הטוב והמתאים ביותר.  אז יהיה קל יותר להירשם במוחם של אנשים.
   המשך לבנות דפי חנות אחרים:
   כמובן, עמוד בודד אינו מספיק כדי להדגים את כל ההיבטים של העסק שלך.  כדי לעזור לך בכך, אמזון מציעה ליצור שלושה דפים נוספים, שניתן לנווט בהם מדף הבית.  דפים אלה שימושיים להצגת אוספים וגרסאות נוספות.
   השתמש באפשרות זו כדי להדגים יותר ממוצרי המותג שלך.  הוסף אריחי תוכן בהתאם לדף הבית.  בחירת סגנונות אקראיים מבלי לקחת בחשבון דפים אחרים עשויה להשפיע על המראה של החנות שלך באמזון.  כמו כן שמרו על הניווט בדפים אלו בצורה פשוטה, כך שיהיה קל וידידותי למשתמשים לתפעול.
   הוסף אריחי תוכן לדפים:
   לאחר יצירת סדרת הדפים, הגיע הזמן להוסיף אריחי תוכן.  אריחי תוכן אינם אלא החלק שמכיל את התמונות, התיאורים, הסרטונים והניווט למוצרים שלך בדפים אחרים.  בחר את האריחים הזמינים והצב אותם ברצף כדי לקבל את
   התצוגה הטובה ביותר.
    העלה את המוצרים שלך:
   זוהי משימה חשובה בהגדרת חנות אמזון.  העלה את המוצרים שאתה רוצה למכור דרך החנות שלך.  בנוסף, רשום את המוצרים שלך עם מספר הזיהוי הסטנדרטי של אמזון;  צור את התוכן הטוב ביותר לקידום המוצר שלך;  ולכלול את כל המידע הדרוש לגבי המוצר.
   תן לדף הבית להדגיש את המוצרים הנמכרים ביותר והעדכניים ביותר שלך.  העלה את כל הווריאציות והאוספים האחרים בדפים הנוספים.  כפי שכבר סידרתם את האריחים, הציבו כעת את התמונות, הסרטונים והתיאורים הרלוונטיים בהתאם.
   שימו לב שרישום מוצרים אינו משימה חד פעמית;  זה חוזר על עצמו.  יש לבצע שינויים בכל ניתוח, שיפור מותג וזמינות מלאי.  זה יעיל למשוך מומחה לרשימת מוצרים לניהול טוב יותר.
    שלח את הדף שלך לבדיקה:
   זה הזמן לשלוח את הדף שנוצר לבדיקה.  ניתן לפרסם את העמוד רק לאחר תהליך הבדיקה על ידי אמזון.  בדוק פעמיים את הדף שלך ביסודיות לאיתור שגיאות כתיב, אופטימיזציה של הצג, תיאורים וכל הסרטונים והתמונות.  תהליך בדיקה זה עשוי להימשך מספר ימים, שבמהלכם תמתין ולאחר מכן תפרסם.
    כיצד לנהל את חנות אמזון שלך?
   ניהול חנות אמזון פירושו, עדכון מוצרים, הסרה או הוספה של תוכן, ביצוע ניתוח מחירים ותחרות קבוע, בדיקת זמינות המלאי וביצוע כל השינויים הנדרשים בדפים שלך.  אז, זה די מאושר שעצם יצירת דף עשויה לא לבנות עסק רווחי;  ניהול זה קסם.
   העסקת עצמך לכל משימה עשויה להסתיים כנטל על העסק.  העסקת מומחים אקראיים לניהול חנות אמזון תדרוש פיקוח, מה שיכול להרוג את הזמן והאנרגיה שלך.  זה יעיל ללכת על פתרון אחד, שבו כל שירותי אמזון זמינים מא' עד ת'.
   איך אנחנו יכולים לעזור?
   התהליך הארוך והיצירתי להקמת חנות אמזון דורש מומחיות ליצירה ולניהול.  כשירות הגדרה וניהול של חנות אמזון, אנחנו יכולים לעזור לך לבנות את החנות המקוונת הטובה ביותר ולנהל אותה ביעילות.  התהליך ללא רבב ועבודת המומחיות שלנו יעזרו לך לבנות את החנות שאתה צריך.

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים