ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   עסק באמזון

   פתיחת עסק באמזון

   אם לא שמעתם כבר עשרות פעמים על היתרונות הרבים שיש בפתיחת עסק באמזון  אז או שאתם חרשים או שאתם לא חיים על אותו הכוכב עליו יתר בני האדם חיים. יותר ויותר אנשים, פונים היום לכיוון של פתיחת עסק או חנות באחד מחברות השיווק והמסחר האינטרנטי הקיימות. אני מדבר על שופיפיי, איביי והכי גדולה, על אמזון. המון יתרונות קיימים במהלך זה ומעט מאד חסרונות. אם נתחיל בחסרונות, החסרון היחיד אבל הוא בעצם חסרון כללי לחיים שאם תלכו על פתיחת חנות באמזון ולא תשקיעו בה, א, כספית וב, זמן לימוד ראוי, החנות כמובן לא תצליח. כמו כל דבר בחיים, כלל שתשקיעו בו, כך הוא ייתן לכם פירות מאחור יותר. אך היתרונות, בהנחה שאתם מבינים את הצורך של ההשקעה בכסף ובזמן, לפחות בשלבים הראשונים, גדולים מאד. בעיקר, אפיק הכנסה שני למשפחה מול השקעה יחסית קטנה מאד גם של כסף וגם של זמן. על עסק באמזון ניתן לחשוב שהוא דומה להשקעה של מאמץ וכסף בבניית בית מלון שאחר כך נותן לכם הכנסה קבועה מתיירים כל חייכם. אתם צריכים לתחזק אותו ולהשקיע בו כמובן אבל הכסף תמיד יזרום גם בלי שתהיו במלון באופן פיזי.

   אז איך למכור באמזון? מהו מסחר באמזון ואיך פותחים חנות באמזון? דבר ראשון, תיאורטית אפשר לעשות זאת לבד אבל הסיכוי להצליח הוא נמוך מאד עד לא קיים. אני ממליץ כמובן להיעזר בחברות שמציעות את שירותיהן בפתיחה וליווי של עסק באמזון  ואפילו ניהול שלו עבורכם. לא הרבה חברות עשות זאת אבל חברת יניב דוד אמזונס כן. חברות רבות מציעות של השלב הראשון של פתיחת החנות ואז אתם נשארים לבדכם. אולי עם חנות פעילה אבל ממש טירונים. בשלב זה רבים נוטשים אחרי שהשקעו את כספם בחנות אבל לא מסוגלים לתפעל אותה נכון. אני מוצא יתרון רב ביניב דוד אמזונס בכך שהם מאד גמישים במגוון השירותים שהם מציעים. הם יעזרו לכם לפתוח חנות, יילמדו אותכם על מסחר באמזון, איך למכור באמזון וגם כאמור, אם תרצו, ינהלו עבורכם את החנות.

   אז עסק באמזון פותחים עם יניב דוד אמזונס. צרו קשר, תקשיבו, תחשבו וצאו לדרך חדשה. בהצלחה.

   עסק באמזון

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים