ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
  ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

  צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
   16 טיפים פשוטים לצילום מוצר לקבלת כסף רב יותר בעת מכירת הדברים באמזון

   1. תן לזה ניקוי מהיר

   זוהי ההצעה הבסיסית ביותר, אך הכי משתלמת! התחל את התהליך כולו על ידי ניקוי מהיר של הפריט, נקי מאבק. תמונות דיגיטליות טובות, יכולות להעצים כל מוצר!

   2. השתמש בתאורה אחידה

   אורות, הבזקים וצללים הם לעיתים קרובות האשמים הגדולים ביותר של תמונה לא תקינה. כל אלה נגרמים כתוצאה מאור לא אחיד (בדרך כלל ממקור אור בודד אינטנסיבי). אור טבעי וחיצוני הוא לעתים קרובות נהדר, וזו הסיבה שצלמים רבים כל כך אוהבים לצלם תמונות בחוץ! אם אתה נמצא בתוך הבית, השתמש בשני מקורות אור נפרדים, אחד מכל צד (מכוון בזווית של 45 מעלות בערך).

   3. היזהר משימוש בפלאש

   כאשר משתמשים בהם מרחוק, הפלאש במצלמה שלך יכול לעזור "למלא" את אור התמונה ולעבוד יפה. עם זאת, לעיתים קרובות, הפלאש יכול ליצור יותר מדי אור, ולגרום לזוהר והצללים הקשים שאנו מנסים להימנע מהם!

   4. השתמש ברקע רגיל

   הימנע משימוש ברקע בדוגמת או מסיחה את הדעת. השימוש ברקע מוצק, בהיר, ניטרלי, יניב את התוצאות הטובות ביותר. ברוב המקרים, לבן מוצק או אפור בהיר הם אופטימליים.

   5. ודא כי יש ניגודי רקע לתמונה

   עם זאת, אם הפריט שאתה מוכר הוא לבן או אפור, תרצה רקע שיגרום לפריט להתבלט. במקרים אלה, שימוש בצבע רך וניטרלי כמו כחול משלים אותו היטב.

   .6 הסר את כל העומס מהתמונה

   אם אינך יכול לצלם את התמונה על רקע רגיל (כגון מיטה, קיר או בד מלא), נסה להסיר את כל העומס האחר מהתמונה. אתה יכול * לכלול אביזרים אחרים הכלולים ברישום, אך לעולם לא לכלול פריטים שאינם מופיעים יחד.

   7. שהפריט ימלא את המסגרת

   ברוב המקרים, תרצה שהפריט ימלא יפה את מסגרת התמונה. אתה יכול גם "לחתוך" את התמונה לאחר שכבר צילמת אותה, אבל אם אתה יכול להתקרב או להקטין כדי להשיג זאת בעזרת התמונה המקורית … זה טוב יותר.

   8. צלם תמונה בזווית קלה

   לתצלום הראשי שלך, עליך לצלם את הפריט בזווית קלה, שתגלה את עומק האובייקט. לתמונות הנוספות שתצגנה בתיאור הרישום שלך, תוכל לצלם תמונות ישר עם מראה הקדמי, האחורי, הצדדים, החלק העליון ו / או התחתון.

   9. להתקרב למוצר

   כלול צילומי תקריב של פרטים רלוונטיים, כגון מספרי דגם, תגיות, תוויות, תכונות מיוחדות וכל פגמים בולטים.

   10. הצגת פריטים מרובים

   כשאתה מצלם פריטים מרובים בצילום אחד, פרוש את הפריטים באופן טבעי, כשהאובייקט הראשי נמצא במרכז הקדמי. תרצה גם לצלם תמונה אחת לפחות של כל פריט בנפרד כדי להציג בתיאור.

   11. לצלם גם את הצד עם הליקויים

   אל תשכח לצלם תמונה כלשהי של ליקויים או בלאי שתזכיר. בניגוד לאמונה הרווחת, זה דבר טוב. הקונים לא רוצים "לנחש" איך נראית השריטה וזה מונע הפתעות לאחר משלוח או איסוף.

   12. הצג סולם על פריטים קטנים

   על פריטים קטנים יותר, אולי תרצה להציב סרגל בתמונה. זה עוזר להראות את הגודל היחסי גם כאשר התמונה ממלאת את המסגרת. לחלופין, אתה יכול למקם מטבע קטן או אובייקט משותף אחר שיעזור להציג בקנה מידה.

   13. יצבו את המצלמה

   השתמש במשטח שטוח, כיסא או חצובה כדי לייצב את היד או המצלמה שלך בזמן שאתה מצלם. זה יעזור להבטיח שהתצלום יהיה נקי וממוקד, במיוחד אם אתה מתקרב!

   14. השתמש בהגדרה 'בינונית' במצלמה שלך

   אם למצלמה שלך יש מספר הגדרות, קח את התמונה ברזולוציה בינונית. רזולוציה גבוהה תגדיל באופן דרסטי את גודל הקבצים שלך, מה שיגרום לתמונות להימשך זמן רב יותר לטעינה בדף הרישום שלך (ללא הבדל איכותי בולט)! נסה לשמור על התמונה הסופית מתחת ל 50kb או לא, ולא יותר מ- 600 פיקסלים ברוחב. מבלבל? אל תדאג, פשוט הצבע את התמונה תחת הגדרות רגילות ויהיה בסדר!

   15. כאשר יש ספק … קח תמונות נוספות

   אם אינך בטוח מה האפשרות הטובה ביותר לצילום התמונה הראשונית ההיא, נסה כמה זוויות ומיקומים שונים. לאחר שתטען אותם למחשב, יהיה קל יותר לבחור את הטוב ביותר ולמחוק את השאר! גם אם צריך לשלוף את המצלמה ולצלם מחדש!

   16. "פוטושופ"

   אל תערוך יותר מדי את התמונה שלך. חיתוך בגודל או הוספת מעט בהירות – כל אלה עריכים לא מזיקים. אבל לאלו מכם שיודעים טריקים מתקדמים, השאירו אותם בצד. הקונים רוצים לראות את הפריט בפועל, לא אחד עם תכונות מזויפות, שריטות מכוסות או צבע משופר.

   פתרון מותאם לכל קטגוריה

   לכל תחום מסחרי באמזון יש את הייחודיות שלו. אנחנו יודעים לבצע את ההתאמות והדיוקים הנכונים להשקה ולדחיפת המוצר הייחודי שלך.

   אמזוס - חיים אמזון. נושמים אמזון

   חיפשתם אנשי מסחר אמיתיים באמזון? מצאתם. אמזוס – בואו ללמוד ולהצליח בעולם, עם הצוות המקצועי בישראל.

   מגוון שירותים 360

   בניית מותג שמוכר. שירותי פרסום באמזון, ניהול מלאי, ניהול חשבון, אופטימיזציה ל ppc הרחבת פעילות, מקסום הרווחים, קורס מכירה באמזון.

   ניהול חנות באמזון, פשוט יותר ממה שחשבתם

   צרו איתנו קשר ונחזור אליך בהקדם
    מה אנחנו מציעים?

    אביזרים שונים

    ביגוד

    מוצרי רכב

    מוצרי תינוקות

    יוֹפִי וקוסמטיקה

    ספרים

    מצלמות

    טלפונים סלולריים ואביזרים

    מטבעות אספנות

    מוצרי אלקטרוניקה

    אומנות

    מזון

    בריאות

    בית וגן

    תעשייה

    מכשירי חשמל

    כלי נגינה

    מוצרי משרד

    מוצרים לחיות מחמד

    ספורט

    כלים לבית

    צעצועים ומשחקים

    שעונים